Pergola Tente

Pergola Tente

Pergola Tente modelleri hakkında fiyat ve destek talepleriniz ile ilgili olarak bize ulaşabilirsiniz. Pergola tente üretiminde 10 yılı aşkın süredir çalışan uzman ekibimiz ile yerinde keşif ve projelendirme işlemleri itina ile gerçekleştirilmektedir.

Yaz ve kış aylarında açık hava keyfini doyasıya yaşamanıza olanak sağlayan ekonomik ve kaliteli bir görüntü olanağı sağlayan YTS Tente teraslarınızda , cafelerde ve restoranlar da tercih edilmektedir.

Pergola Aydınlatma sistemleri içerisinde kalite ve ışık netliği için LG marka led sistemleri kullanılmaktadır.  Kullanılacak olan pergole kasaları ışık yayması açısından en uygun şekilde üretilmektedir.

Her türlü hava koşuluna uyumlu olarak yağmur ve su sızdırmama özelliğine sahip pvc ürününden üretilen blackuot kumaşı kullanılmaktadır .  Uzun ömürlü yağmur geçirmeyen , koku yapmayan ve yosun tutmayan bir kumaş türü kullanılmaktadır.

Pergola motor sistemlerinde genellikle ithal alman marka ürünler kullanmaktayız. Radyo frekanslı kumandası ile otomatik açıp kapatma imkanına sahip olunmaktadır. Kullanılan pergola motorlarımız 5 yıl garantilidir ve tarafımızca garanti süresince destek verilmektedir.

 

Pergola Tente fiyatlarımız ve pergola tente bakım onarım işlemlerimiz için bize ulaşabilirsiniz. Uzman destek ekibimiz sizlere en uygun ve kaliteli çalışmayı gerçekleştirerek bilgi vereceklerdir.

 

Tel:   0212 901 01 55
Gsm: 0536 423 16 58

Pergola Tente Modellerimiz

Bize Ulaşın Gsm